| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa inchiriezi o garsoniera in Bucuresti prin sectorul 1?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Asta depinde de proprietarii fiecarui apartament, Pe luna ar putea ajunge 200 euro sa platesti proprietarului.

| AdrenalinTm a răspuns:

Intre 150 euro si 250 plus cheltuieli plus in cazuri inca 150 euro garantie

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Depinde si de locatie si de facilitati (daca e langa metrou, cat e de renovata, ce mobila are, etc). Cel mai bine intra pe http://www.gimo.ro si compara acolo ofertele proprietarilor.