| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa sa imi fac un card OMNIPASS si cat timp este valabil? Are relevanta daca sunt la buget sau la taxa?

Răspuns Câştigător
| mina8 a răspuns:

Poate depinde de faculta.
La UBB Cluj pot sa isi faca card omnipass doar daca esti la buget, este gratuit si iti ofera gratuitate la transportul publid; este valabil, dar se prelungeste in 5 min tongue

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Ok, merci. Am citit pe siteul lor ca e gratuit (nu se specifica universitatea) oricum la UBB sunt si eu :p Cred ca e valabil 4 ani.