| MariusItalia a întrebat:

Cat ma costa sa pun display la un galaxy s3?

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Depinde ce anume s-a spart. Daca mai ai imagine si merge touch-ul inseamna ca doar sticla din fata display-ului e crapata. Sticla este cam 100 ron. Dar trebuie sa te duci la un meserias, ca e destul de anevoios de schimbat. Daca e si display-ul adica nu se mai vede sau touch-ul nu mai functioneaza numai piesa de schimb te duce la un 600 de ron parca. Manopera e variabila depinde de cine iti schimba. SA zic un pret maxim aprox. la mopera de 100 RON

2 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Pai nu cred ca e foarte foarte(extrem) de scump dar nici asa de ieftin.

| Dollce_Alex_1997 a răspuns:

Cam 400 lei