| Eღilia62 a întrebat:

Cat timp ii ia La Sims 2 sa salveze? Ca eu dau acolo la save si apare ca se salveaza si tot ramane asa pana ma plictisesc, vreo cateva minute si de salvat nu se salveaza.

4 răspunsuri:
| Eღilia62 explică:

Pai n-am placa si jocul merge greu.Procesorul e Intel Celeron 3. 06Ghz, 504 Mb RAM. E putin?

| ChishyyAlle a răspuns:

Trebuie sa-l instalezi! Funda pentru aceasta informatie se poate sa mi-a trimiti?

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Păii si eu sunt un jucator fidel al acestui joc si al jocului sims3(le am pe amandoua)si pot sa zic ca nu mi s-a intamplat asta decat cand le jucam la calculatorul meu vechi(antic) si mi se bloca intr-un fel sau altul jocul si nu mi se salva era cam enervant cei drept pentru ca ma enerva findca trebiua sa iau jocul de la inceput de fiecare data rolling eyes ma plictiseam si imi faceam alti simsi deci iti recomand sa incerci sa-ti reinstalezi jocul sau sa iti cumperi alt calculator alta problema nu vad mie mi se incarca in cel mult 30 sec la laptop deci
SUCCES. Ma bucur ca avem pasiuni comune!
PA PA!
happy

| mishu112 a răspuns:

Cateva minute?laughing juma de ora 1 ora -2 poate depinde de ce calculator ai