| Necunoscutu92 a întrebat:

Cat trebuie sa ai media casa intri la mate info

5 răspunsuri:
| emayperritos a răspuns:

Depinde la ce liceu.Dar asa trebuie sa ai nota minim 8.50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru emayperritos):

Depinde doar de liceu, merge și cu 7.8+...

| LifeAndBooks a răspuns:

Depinde foarte mult de liceu. La liceele mai slabe, cred ca in jur de nota 7, insa pentru liceele bune nota poate fi chiar 9. Oricum, nu exista o nota fixa. Fiecare liceu are un anumit numar de locuri pentru acest profil. Astfel, in ordinea notelor, incepand cu cea mai mare se ocupa locurile. Daca de exemplu sunt 80 de locuri, primii 80 de elevi cu notele cele mai mari care si-au pus aceasta optiune si nu au fost repartizati altundeva ocupa locurile. Prin urmare, cu cat ai o nota mai mare, cu atat mai bine!

| Jakye a răspuns:

Salut,
Depinde de liceu, dar în medie 7-8 poate chiar 9.

| hu123 a răspuns:

Depinde de liceu, cunosc persoane care au intrat si cu 3, a fost un an mai slab...