| anonim_4396 a întrebat:

De ce media de la Filologie este mai mare decat cea de la Mate-Info?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Buna.Deoarece la mate-info intra cei mai multi, dar fiind foarte grea admiterea, se intra cu medii mai mici.
La filologie dau mai putini si automat se intra cu medii mai mari.

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Si eu tot la mate info sunt.au mediile mai mari ca au materii mai usoare.intr-a 11-a nici nu mai fac info, chimie, fizica. ii doare in fund.

| AikkoxD a răspuns:

@ good_girl_gone_bad auzi stii ceva? eu nu te-am jignit.
Am zis cumva ca aia de la mate-info sunt prosti? de ce, te consideri tu una din ei? N-am zis nici ca aia de la filo sunt destepti. Da' adevaru asta e. Au media mai mare fiindca se intra mult mai usor ca pe profesori ii doare in 3 litere de ei.
Am zis doar ce cred. Si eu sunt la mate-info asa ca n-ai ce sa comentezi.

| sonya a răspuns:

Ca cei de la filologie invata mai mult si e mai usor.

| Yufeny a răspuns:

Mersi pentru raspunsuri.

| bLoOd_8500 a răspuns:

Pentru ca cei de la filologie sunt mai slabi in gandire, si n-ai nici-o asteptare in comparatie cu cei de la mate-info, in schimb la mate-info e mai greu, ca de aia se numeste mate-info ca e matematica-informatica, nu ori ce prost stie matematica si informatica

| Ralucawka a răspuns:

Ii mai usor. cred.