| anonim_4396 a întrebat:

Cata spaga iau Judecatorii in tara noastra?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai ia nici un judectaor spaga, fiindca risca sa-si piarda pozitia in Judecatorie, mai ales ca acum au salarii foarte mari, si nu mai sunt interesati de spagi de la gainari si hoti.

| Simpatic a răspuns:

Cata pot sa duca si cata primesc pe scurt PE TOATA!

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de judecator, caz si cine oferalaughing

| Dana1999 a răspuns:

Nu prea cred ca si ar risca poziția si nu ar pierde un venit asa mare pentru a primi o data șpagă.

| Digikey a răspuns:

Daca tot isi risca cariera trebuie sa fie ceva care sa-l aranjeze pentru toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt dopați cu lectura și cu legi, după cum spunea Tudorel Butoi, și totuși până unde se poate ajunge cu corupția asta. Ma rog, eu as zice ca se dopeaza cu lectura ca să comită actul PROFESIONAL.

| Lucian4 a răspuns:

Cata? cui? Ti-a zis cineva, care nici el nu cunoste la randul lui, iar informatia este precum telefonul fara fir in 2020. Repartizarea cauzelor se face în sistem informatic cu programul ECRIS (european criminal records info. Sys)

| CoCosminn a răspuns (pentru Digikey):

Pe viata?
1 leu pe zie bun?
E pe viata

| Digikey a răspuns (pentru CoCosminn):

Fiecare dupa nevoile lui.
Tu ai nevoie de un leu ca sa-ti cumperi o inghetata altul poate are nevoie de un milion de euro ca sa-si repare barca.

| mgtow a răspuns:

Nu stim deloc doar ei

| darrio2007 a răspuns:

Iti dau o adresa a unui judecator si il intrebi direct.