| nush95 a întrebat:

Cate note trebuie sa am la o materie cu teza(2 ore pe saptamana)?
minim 2 note+teza sau minim 3 note+teza?

9 răspunsuri:
| Mistyk a răspuns:

Minim 3 note+teza

| SummerSmile97 a răspuns:

Minim 3 note+teza pentru ca trebuie sa ai cu o nota in plus de cate ore ai pe saptamana big grinbig grin

Sper ca te-am ajutat!

Raaalucaaa :-)

| kukuy a răspuns:

2 note cu teza

| mdany a răspuns:

Buna. Minim 2 note + teza. Dar depinde si de ce note ai.

| claudiu97 a răspuns:

Minim 3 note +teza

| Bubbleh a răspuns:

Minim 2 note + teza

| flavya a răspuns:

Trebuie sa ai 3 note+teza deoarece avand 2 ore pe samtamana se poate spune 2 note dar se mai adauga una! RASPUNSUL ESTE:3 NOTE+TEZA (cu nota 10 laughinglaughinglaughinglaughing )

| flavya a răspuns:

3note+
teza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde la fiecare cum ne'a explicat. eu asa stiu ca trebuie cel putin 2 note +teza, deoarece cu 2 se poate dar cu 1 nu! asa stiu eu.nu stiu' cum e corect