| Ady_Shoitz_1996 a întrebat:

Cate note trebuie sa ai la o materie la care faci doar o ora pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Pentru a putea fi calculata media la un obiect la care faci o ora pe saptamana, trebuie sa ai cel putin 2 note. Totusi, daca profesorul considera necesar, poate pune 3 sau chiar 4 note. El este stapan, el hotaraste dar, de obicei, spune elevilor cate note are de gand sa puna.

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Minim 2, profesorul poate sa iti puna mai multe dar fara minim 2 nu iti poate incheia media

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Trebuie sa ai minim 2 note

| mara67 a răspuns:

Trebuie sa ai minim cu o nota mai mult decat ore pe saptamana
daca ai doar o ora trebuie sa ai minim 2 note, daca ai 4 trebuie sa ai 5 note si tot asa...