| Betyyyy a întrebat:

Cate stati sunt de unde te lasa masina 644( adica pana la carrefour) pana la sala palatului?

4 răspunsuri:
| Betyyyy explică:

Ai dreptate imi pare rau ca nu am scris corect dar ma cam grabeam. Asta nu iti da dreptul sa ma faci proasta si inca ceva nu cred ca dintr-un cuvant iti dai tu seama ca sunt eu proasta deci gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic 2
http://zaruha.blogspot.com/2010/09/titanic-2.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce raspundeti la toti prostii care nu stiu sa scrie o intrebare? ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce raspundeti la toti prostii care nu stiu sa scrie o intrebare ? ( adolf )