| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai serioasa agentie de pariuri? Unde poti paria si castiga fara probleme.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asta inseamna serioasa la tine? Pai daca toti agaricii ar paria si ar cistiga, aia ar da faliment!

| aXy99 a răspuns:

Sper doar sa fi fost exprimarea nefericita laughing
Omul cred ca se referea la faptul ca daca va castiga, sa isi poata retrage castigul fara sa isi ia teapa.

| RobertMoon a răspuns:

Cam la toate agentiile mari gen Stanley bet, Superbet, Fortuna, Casapariurilor, 1xBet. Eu cand pariam o faceam la stanley sau superbet si nu am avut nicio problema cu ridicare de bani sau ceva, iar cand eram prin facultate pariam la o casa de pariuri cu logo verde am un lapsus la nume, dar nici acolo n-am avut probleme, desi pariam doar pe bile sau curse de caini/cai, dar intre timp m-am lasat de pariuri din caza ca imi mancau banii.

| Nilsson a răspuns:

Aceasta intrebare trebuia pusa la categoria Trivia/amuzante.

Nu se castiga la nicio agentie fara probleme, scopul lor este sa faca profit pe seama oamenilor needucati.

| xs1der a răspuns:

Eu unul pariez doar la Fortuna si Casa Pariurilor, mi se par cele mai serioase din punct de vedere al cotelor si al optiunilor de pariere.