| CrucifiedCountess a întrebat:

Caut sa inchiriez o masina, pentru niste bagaje. Distanta este de 122 km.Ma puteti ajuta cu ceva? un numar de telefon si un pret, ceva?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stiu ca sunt si prin ziare anunturi de genul asta si, vezi si tu pe "Gogu"... tasteaza transport interurban si vezi ce rezultate iti da. Eu dadusem ieri alta cautare si mi-au aparut si firme din astea de transport. Bafta!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Deacord! Dar din ce oras esti? Si gata, fiind colegi pe TPU imi platesti numai benzina. Astept raspunsul tau.

| yuli10 a răspuns:

Http://www.rentacar-topcars.ro/
dar nu stiu daca se merita, pentru o distanta mica mai bine cauti un prieten sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te as duce eu doar ca masina mea merge doar 121.9 km laughing