| anonim_4396 a întrebat:

Ce are ma siteu` asta? de catva timp cand intru pe el tot sing out sunt, nici de-al naiba nu ma tine logat 15 zile cum zice(plus ca am si bifat dracia aia)...La voi tot asa se intampla?

Răspuns Câştigător
| axelmatei a răspuns:

Da frate ii exact aceeasi chestie parca asa intentionat ca sa nu uiti locu literelor pe tastatura laughing

3 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Si site-ul care e? big grin

| dudu13 a răspuns:

Da, se intampla si la minehappy

| Alessandra_6898 a răspuns:

Cateodata da si mie mi se intampla...este din cauza ca 1Nu prea intri pe site... 2Cineva intra pe alt cont de pe PC-ul tauwinking
successwinking