| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre Nokia n70 si Nokia XpressMusic 5130 (raspuns sincer ) funda!

Răspuns Câştigător
| Alina97 a răspuns:

Nokia XpressMusic 5130

este preaa tareelove struck

9 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

N70 ca e mult superior in comparatie cu 5130.

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Pai eu nu le stiam da le-am cautat acum pe google si mai bine arata Nokia music xpress pentru ca Nokia n70 e mai butucanossad
dar acum e alegerea ta ce iti plk pentru ca asta a fost doar parerea meahappy
sper ca te-am ajutat daca da astept o fundawinking plss:*:X

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Nokia XpressMusic 5130 personal ma folosesc de el si ma aranjeaza. Il am deja de jumatate de an si inca nu mi-a facut deloc problemewinking

| beiby20 a răspuns:

Nokia n70

| AnneMarriie a răspuns:

Nokia xpress music 5130 happy ca din asta` am si eu laughing e foarte bun! camera de 2 Megapixels, card happy e super!

| cata_3464 a răspuns:

Creca Nokia n70, e mai frumoswinking

| mihamica a răspuns:

Nokia Xpress Music imi place mai mult! e alegerea tahappysunt multi care prefera multe telefoane si eu nustraight facegandeste-te bine la ce telefon iti place, si un coleg are telefon din asta si eu foarte bun:*

| MIKAELA_7561 a răspuns:

EU AM Nokia XpressMusic 5130.

| Jies a răspuns:

Nokia XpressMusic 5130. A fost raspuns sincer!