| BezeaToxica a întrebat:

Ce ati alege intre o tableta(E-boda Imprespeed E350) si un telefon(eu acum am un Nokia asa 302 dar as vrea ceva cu android, dar trebuie sa astept pana la Black Friday anul viitor).
Voi ce ati alege?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

1.Cred ca se incadreaza in categoria Tehnologie.
2.Pana la anul apar altele si se mai ieftinesc asa ca uita de e-boda, o sa iti placa alta care coboara la pretul actual a lui e-boda.
3.Pai depinde ce vrei tu.Eu as alege smartphone, eu personal cred ca tabletele sunt in plus.

| sftb a răspuns:

Tableta 100% happy