| Farcas a întrebat:

Ce ati putea spune despre cei din guvernamant?laughing
Ce definitie le-ati gasi?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Amatori care fac experiente pe noi!

| anad a răspuns:

Niste amatori pe care ii preocupa doar problemele lor si cum sa se inlocuiasca unii pe altii la putere.

| cornel a răspuns:

Saraci.

| LuS[z] a răspuns:

Specimenus imbuibatus lenesuslaughing

| alecs871 a răspuns:

Le uram ce ne ureaza si ei (numai bine si sanatate) si le dam ce ne da si ei (defecatii)

| Atotstiutorul a răspuns:

Foarte smecheri!

| virusel a răspuns:

O definitie...hmmm. nu pra pot pentru ca in romanica noastra nu prea avem guvernlaughing) si cand avem cade si alarolling on the floor)). Eu tot astept ca englezi sa ne colonizeze si sa ne faca parte si Uklaughing)rolling on the floor)))

| Klara a răspuns:

Boi.

| Crisu_8081 a răspuns:

Trantori imputiti!