| GiulianoSenior a întrebat:

Ce credei despre telefonul LG T500 Darkota?
Ce aplicati stiti pentru el, jocuri, etc?
Astept multe raspunsuri.
Dau funda celui mai bun raspuns.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu e un telefon rau ...nici cel mai bun, dar e decent!
uite niste aplicatii :
http://gallery.mobile9.com/c/lg-ego-t500-softwares_3888/1/

| 358ili a răspuns:

Eu am si sunt multumita de el cauta pe youtobe si scrie LG t500 e foarte bun decent si arata bine

| GiulianoSenior explică (pentru 358ili):

Am și eu de aceea am întrebat.

| 358ili a răspuns (pentru GiulianoSenior):

Ce culoare ai?

| GiulianoSenior explică (pentru 358ili):

Negru! Tu?

| 358ili a răspuns:

Roz(sunt fata)l-am primit de craciun

| cretzucristi a răspuns:

Am si eu pe negru si e bun telefonul.am si eu o intrebare la voi cei cu LG t500 voua va merge youtubul? ca mie nu imi merge si tot zice cand incerc sa ma uit la un filmulet ceva video orce imi zice! SUCCES

| GiulianoSenior explică (pentru cretzucristi):

Nici mie nu imi merge.

| cretzucristi a răspuns:

Eu am facut asta si acum merge foarte bine incercati si voi happy

Meniu -> Setari -> Conectare -> Setarile retelei -> Modul retelei -> UMTS 2100 & GSM

Meniu -> Setari -> Conectare -> Profile Internet -> Adaugati profil -> **Numele serviciului: Internet | Utilizare proxy: Oprit | Punct de acces: Orange Internet

Meniu -> Setari -> Conectare -> Puncte de acces -> Adaugati profil -> **Titlul conexiunii: Internet | Purtator: GPRS | Autentificare: Fara autentificare | **APN: Internet

Meniu -> Setari -> Conectare -> Conexiune cu pachet de date -> Cand este necesar

Meniu -> Setari -> Conectare -> Setari streaming -> Adaugati profil -> **Titlu: youtube | **Nr. port UDP: 1024~65535 | Profil Internet: Internet (cel creat mai devreme la Profile Internet)

Link-ul pe care trebuie sa il accesati pentru vizionare Youtube este m.youtube.com

| mita12345 a răspuns:

Nici mie nu imi merge youtube