| nonny50 a întrebat:

Ce credeti, merita sa le cumpar?
http://www.itgalaxy.ro/boxe/19414-serioux_sbht6000.html

Răspuns Câştigător
| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu
nu sunt bune...
are o verisoara.
si laughing
se aud incet laughing))

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Da se merita are si telecomanda si 80W sunt mai mult ca perfecte pentru in casawinking funda te rog happy

| mishu112 a răspuns:

Iti zic ca nu se merita am loat la oferta cu 150 cu tot cu 2 stalpi si pe ei boxe din astea mici 4 boxe mici fara stalpi si un subufar dala mare! la oferta FUNda plz

| bogza2 a răspuns:

Recomand boxele Logitech ...ai increderewinking

| Tzl a răspuns:

Ar fii mai bun un sistem Logitech, cam tot in banii astia ( pentru ca nu merita sa dai 12 milioane pe unul care se poate arde ). Dar daca nu, sistemul de care zici ar fi cea mai buna varianta. Stima