| AidaMaria a întrebat:

Ce e acela un power point?

Răspuns Câştigător
| Klews a răspuns:

Este un program Microsoft Office, Este gasit in calculatorul tau. Se foloseste pentru a creea prezentari. Il poti acceas si tu: Start--> Microsoft office-->Powerpoint. Uita-te, e dragut.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program in care se fac prezentari sau slideuri!

| andreigreen a răspuns:

Este un program prin care faci prezentari e foarte tare eu am facut cu el niste prezentari pentru scoala foarte reusite.

| FallenAngelAlina a răspuns:

Power Point este unul din programele de editare de la Microsoft Office, la fel cum ii Word-ul poate care ii sti.