| Ionut_Sur_1987 a întrebat:

Ce e hipnoza regresiva? am facut-o pe o prietena si a functionat, e ceva periculos s-au pot sa o fac?

4 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Dece ai facut acest lucru fara sa stii in ce te bagi?! Joaca asta cu subconstientul e destul de periculoasa si pentru marii psihologi. Daca stapanesti foarte bine acest lucru, ai putea sa o faci, dar ai grija ca nu e de glumit cu aceste lucruri si sa nu te bata gandul sa profiti de ea cand e in acea stare.

| Ionut_Sur_1987 explică:

Dar nu poti sa profiti de asa ceva! ea este constienta si stie ce face doar ca merge pe mana ta si isi acceseaza subconstientul...

| Ionut_Sur_1987 explică:

Intr-adevar este periculos, a vazut o umbra langa ea si eu am pus-o sa o intrebe cum o cheama pe aceea umbra... nu mai stiu ce nume mi-a dat dar am cautat cu ea pe internet dupa aia si era un drac... treaba e ca a doua zi a sunat-o pe maicasa cu care nu mai vorbise de 10 ani si s-au impacat. uitati-va la video cu calogero grifasi si o sa intelegeti mai bine ce spun

| JohnCena02 a răspuns:

Pai tu sa ne spui ce e daca ai facut nu noi laughing