| CristinVlogs a întrebat:

Ce idei de video-uri pentru Youtube aveti in afara de adevar si provocare?

Răspuns Câştigător
| Lexi27 a răspuns:

Poti sa faci:Tipuri de...(ex.colegi,profesori,mame),Ghiceste melodia, am/n-am.
Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Am /n-am cu mama/tata

| KenNine a răspuns:

Gaming,video amuzante, turul camerei, casei si multe altele.

| Alex2904 a răspuns:

Daca vrei sa fii un youtuber penibil ca ceilalti fa adevar si provocare, tipuri de..., am/ n-am si alte mizerii care prind la public. Daca vrei ca lumea sa te aprecieze cu adevarat (si cand zic lume ma refer la oamenii inteligenti) atunci vino cu ceva nou, sau fa ceva educativ pentru copii, sunt o multime de lucruri pe care le poti face. De exemplu faci videoclipuri in care sa prezinti o mare personalitate istorica sau un eveniment istoric important. Mie mi se par mult mai interesante astfel de videoclipuri, dar daca vrei neaparat sa faci vloguri fa ceva prin care ai putea sa ajuti pe alti oameni, sa le fie de folos ceea ce faci. Pe nimeni nu intereseaza cum iti spargi un ou de cap sa mananci scortisoara.Si nu te apuca de Youtube ca sa faci bani si nu-timonetiza videoclipurile inca de la inceput ca lumea se va enerva si iti iei numai hate.
PS: Daca vrei lasa un link la canalul tau de YouTube

| CuriosulEsteCurios123 a răspuns:

Gayming

| blesmese a răspuns:

Gaming, Q&A, vloguri cu anumite activitati dintr-o zi, prezentarea camerei tale, orasului, parintilor tai.