| superpissy40 a întrebat:

Ce inseamna sa treci o melodie pe negativ?

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Insaemna sa "scoti" versurile din melodie, sa se auda doar melodia nu si versurile tongue

| Petronela a răspuns:

Fara versuri

| George1510 a răspuns:

Sa-i scoti versurile big grin

| KellyGreen a răspuns:

Adica sa fie fara versuri.

| karakedi13 a răspuns:

Salut. A trece o melodie pe negativ, este să faci din acea melodie instrumentala. Pe scurt, să elimini vocea artistului. happy

| Peto a răspuns:

Adica fara voce. doar muzica;*

| asdD a răspuns:

E ca un remix dar fara cuvinte doar canta instrumental
uite un link cu mai multe despre negativ :)
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t180451.html

| lol1232 a răspuns:

Făra versuri.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

O melodie negativa este o melodie care nu are cuvinte, canta doar muzica. a trece o melodie pe negativ inseamna a inlatura cuvintele, ramanand doar melodia.Pe melodiile negative se poate face karaoke.ca in cluburi canta doar negativul.

Pa, pa.

| Iziii:x a răspuns:

Negativul melodiei inseamna instrumentaalsmug
Adica fara vocea de pe melodietongue
FUnda?

| MuadDib a răspuns:

Inseamna (din cate stiu eu) sa iei versurile si sa se auda doar melodia,

negativ = melodie fara voce

| mafi5 a răspuns:

Buna!
ce ai zis u acolo inseamna sa adaugi un nu la inceput
bafta!
fundita?batting eyelashes