| anonim_4396 a întrebat:

Ce job-uri aduc de la 1800 € în sus?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala pe care il faci tu cel mai bine... bineinteles in anumite domenii precum IT, finante, justitie

| johnnny123 a răspuns:

În domeniul privat, alea în care prin munca ta aduci companiei venituri suficient de mari încât să-și permită să-ți plătească ție 1800 de euro pe lună (plus toate taxele și impozitele la stat) și să-i mai rămână și profit.

La stat, de multe ori, sunt joburile alea "cu dedicație" de la mama, tata, sau partid.

| maradi3 a răspuns:

Orice job! Problema e ca n-ai specificat in ce perioada ai vrea banii astia!