| EdyBarosu a întrebat:

Ce joc-uri mi-ar merge pe pc-ul:?
INtel Pentinum D, CPU 3 Ghz
4gb ram
Windows 7 32bit
Placa Video 256mb
Mai multe detalii pe https://imgur.com/a/ZfzCM
Fara GLUME va rog!

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Gta 3, vice city, san andreas
Nfs underground 2, most wanted
Total overdose
Max payne 1, 2

| MihaiNicu23 a răspuns:

Placa video e prea mica, iti trebuie una macar de 1 Gb, altfel iti vor merge decat jocuri mici, gen gta mai vechi.

| ziftode a răspuns:

Nu ai postat placa video, NU, chiar daca to[n]ti umbla cu limba scoasa dupa cat memorie are o placa video, ala nu e nici pe departe cel mai semnificativ parametru, cu atat mai putin singurul parametru, si mi se pare total aiurea sa spui ca ai atata memorie si sa crezi ca aia face o placa video

insa, 99.99% ca urmatoarele jocuri merg SIGUR:
Counter Strike 1.6
foarte probabil ca si Counter Strike Source
Red Alert 2 (mie personal imi place la nebunie si ma oftic ca nu il pot juca pe windows 10)
StarCraft BroodWar (adica starcraft 1 cu expansiune)

| AlexSalling a răspuns:

Intra pe site-ul acesta si descarci aplicatia pe care t-eu vor da. Dupa, odata ce face verificarea calculatorului, iti va afisa la fiecare joc pe care-l alegi, daca merge sau nu.
https://www.systemrequirementslab.com/cyri