| superpissy40 a întrebat:

Ce merita sa imi cumpar dintre Xbox 360, PS2,PS3 sau consola Wii?

Răspuns Câştigător
| beniamin1991 a răspuns:

Depinde ce tip de jocuri preferi.
Consola Wii e amuzanta, mai realista decat celelalte si aduc jocurile la alt nivel insa de ce sa joci pe consola wii cand poti practica acele sporturi sau activitati?
Eu mi-as lua un PS2 sau 3, acestea se pot moda, nu stiu prea multe despre 3 fiindca nu detin, insa PS2 se poate moda.
Dupa ce il modezi,poti sa arzi tu jocuri pe CD,asta pentru a nu mai da bani pe ele, care sunt destul de costisitoare.
Deci pentru sanatatea buzunarului tau, mergi pe PS, daca nu, alege ce crezi tu ca e mai bine.

| ZOUKYE a răspuns (pentru beniamin1991):

As putea sa joc pe consola Wii Modern Warfare 3 sau Black Ops?

11 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

PS3.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Xbox 360 nu-ti lua ca se strica repede si reparatiile costa mult.
As zice PS3 sau Wii, depinde ce vrei tu.
Wii e realista, dar poti face chestiile alea in realitate, eu as alege PS3. (e si mai ieftin ca Wii)

| xBya a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Pe bune? Varu`meo are Xbox de 3 ani si n`a avut/n`are nicio problema cu el, merge ca in prima zi. tongue

| xBya a răspuns:

Xbox, adica poti asculta si muzica, poti vedea poze, filme la inalta definitie, nu numai jocuri. :-@
http://ro.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Eu as zice Wii.

| HighOnMeth a răspuns:

Nu-ti recomand Wii, decat daca vrei sa joci jocuri Casual si sa faci miscare in acelasi timp.
Ia-ti Xbox 360 sau PS3. Amandoua sunt bune. Nu-i asculta pe astia, Xbox 360 nu se strica repede. Am unul de 2 ani si nu am avut probleme cu el.

| stefan0055 a răspuns:

Ps 2 mai ales daca e modat are o multime de jocuri

| Th3BeST a răspuns:

Ma nu ii asculta pe astia, deci:wii e PRAFETE, e oribil, daca vrei o consola buna cumpara ps3 sau xbox 360 ..eu ti-ar recomanda ps3-ul, dar faci cum vrei.

| KittyKinz a răspuns:

Eu as zice consola Wii.

| alex23198 a răspuns:

Xbox 360 este foarte bun.Eu am unul de 1 an si nu am avut probleme cu el.L-am modat si are grafica foarte buna si nu se strica repede cum zic altii, adevarat este ca o versiune mai inferioara se strica repede, ia-ti una de 250 sau 320 gb si nu o sa ai probleme si daca iti iei sa iti iei versiunea noua slim