| Ph3nom95 a întrebat:

Vreau si eu sa va pun 2 intrebari:
1.Care consola este mai buna dintre xbox 360 si PS3?
2.Merita sa imi cumpar una?

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

PS3. Da, te asigur ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XBOX 360 daca vrei sa dispui pin plus de online features si daca esti fan Stephen Howpkins laughing.

| clIc a răspuns:

Amundoua consolele sunt bune, dar xbox 360 are un plus de grafica, eu as alege xbox360.Acum depinde de parearea ta.

| ADR111 a răspuns:

PS3 isi merita toti bani recomand! happy Funda?

| Si_Dolke_Bebe_1999 a răspuns:

Eu cred ca cea buna este xbox 360 si nu stiu faci cum vrei

| azazeal a răspuns:

Între Xbox și PS3 aș alege Nitendo WII happy Depinde ce-ți place. Le cam poți testa în orice magazin. Eu zic că așa e cel mai bine. Și vezi ce jocuri sunt disponibile pentru fiecare și te-ar atrage cel mai mult. Personal sunt fan Wii, dar n-aș da cu piciorul nici unui PS3

| Scobywarfiald a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti cumperi xbox 360 deoarece are o grafica mai buna ca la ps3, poti juca jocurile mai fain, nu prea e diferenta de bani intre ele, nu foarte marewinking