| SethEmm a întrebat:

Ce muzica mi-ati recomanda ascult orice in afara de manele repede va rog frumos

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Muzica rock

| Bubulinaazz a răspuns:

Pai asculta ce iti place tie. Mie de exemplu daca imi place muzica clasica, s-ar putea tie sa nu iti placa... Nu tuturor oamenilor le place acelasi gen de muzica. happy

| metaldark2327 a răspuns:

Bullet for my valentine-hand of blood... daca ai chef de actiune

| Píиk a răspuns:

Mie imi place sa ascult kiss fm live. Nu imi mai incarc nici calculatorul cu melodii. :D http://www.kissfm.ro/live/ Sper ca te-am ajutat!