| justyoung9 a întrebat:

Ce oficiu postal din Bucuresti merita "vizitat"? Adica sa fie modern, sa aiba functionari amabili.

2 răspunsuri:
| 187VLAD a răspuns:

Preferabil cel mai apropiat tongue
am fost la vreo cateva oficii postale in ultimii ani si pot spune ca sunt oameni si oameni
la ghiseul nr 1 dai de cucoana cu ifose si botul de 3 metri, iar la nr 2 de tipa care iti zambeste si face tot posibilul sa pleci multumit
modern nu este niciunul, de asta te asigur 100%
cozi interminabile pentru servicii simple, informatii putine si alambicate, conditii de sauna, daca nimeresti vara la vreo coada etc.

| justyoung9 explică (pentru 187VLAD):

Dar posta mare, adica sediul din Bd. Dacia, nr, 140 functioneaza ca un oficiu normal?