| đąиiعℓ a întrebat:

Ce parere aveteti despre windows 7, eu mi-am instalat versiunea beta si merge foarte bine, cred ca e cel mai reusit windows de la microsoft

Răspuns Câştigător
| Wtf9000 a răspuns:

Asa este. Chiar e cel mai bun Windows, din toate punctele de vedere. Numai ca e, cum ai spus si tu, BETA.

3 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Abia astept final release, momentan trebuie sa ne miultumim cu BETA care oricum e misto... in sfarsit un windows mult asteptat de la XP incoace, avand in vedere "erorile" de Server 2k3 si Vista...

Răspuns utilizator avertizat
| mbarbu39 a răspuns:

Eu am folosesc versiunea rtm de 2 luni sunt foarte multumit este multpeste xp si vista mai ales chiar daca multi nu o recunosc cu mici dificultati pentru programele mai vechi dar mu est o problema grava apar mereu altele cu care pot fi inlocuite si mult mai bune