| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cartea,, gandeste cutezator" de Ben Carson?

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

E varza

| Sendrea_Elena_1997 a răspuns:

Sunt in clasa. a7a si azi am avut o activitate despre Ben Carson...practic mai aveam putin si plangeaml; domnul respectiv ne-a dat aceasta carte de care tu esti interesat/interesata+Maini inzestrate, la inceput am crezut ca e pe gratis dar apoi ne-a zis de fapt ca trebuie sa le platim..mdea...nu mi-a cazut prea bine ..am citit primul capitol e superba carte. Si as vrea sa fac o observatie speeder96 nu mai iti da cu parerea daca nu sti despre ce este vorba.