| SVD a întrebat:

Cine a citit cartea Gandeste Cutezator, de BEN CARSON? vreo parere ceva?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Interesantă şi motivantă cartea lui Carson. Este deja demonstrat faptul că puterea gândului e mai puternică decât a cuvintelor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste-o...nu vei avea nimic de pierdut! Ben Carson este un om extraordinar care ne invata ca daca vrei cu adevarat ceva, il poti obtine, indiferent de dificultatile pe acre le poti intalni. Lectura placuta! happy