| TheutZzA_3305 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung Galaxy mini? Funta kiss

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Uite parearea mea ca iti poti lua Samsung galaxy gio ca este mai bun si la acelasi pret.Si eu la inceput am vrut sa imi iau galaxy mini si m-am dus la Vodafone sa vad de telefon la liber si domnul respectiv mia prezentat galaxi gio la acelasi pret cu galaxy mini.Deci parerea mea ar fi sa iti iei Samsung Galaxy Gio.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3725&idPhone2=3741 uite un link sa faci o comparatie intre cele doua telefoane Bafta. :P

1 răspuns:
| TheutZzA_3305 explică:

Sincera sa fiu dupa ce am pus intebarea am aflat ca ecranul nu e bun...se vede pixelat...si chiar urmeaza sa-mi i-au Samsung Galaxy Gio! Ms oricum pentru raspuns!