| natashacrown a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele inalte cu picioare lungi? sau preferi o fata scunda?

Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Fetele inalte nu sunt urate,si eu sunt inalta si nu ma consider urate dar si fetele scunde sunt foarte frumoase eu sper ca sa alegi raspunsul care crezi tu ca este bine, dupa cum te consider tu. Orice fata este frumoasa nimeni nu este urat! Sper sa gasesti tu singura raspunsul corect! Bye, bye!

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Au stiut ce sa manance sa se faca asa sau probabil din cauza sportului.