cami
| cami a întrebat:

Am citit fel de fel de pareri despre fetele inalte. Ce parere aveti despre fetele scunde?
PS: nu sunt scunda.

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fetele inalte mi se par...naspha pentru` k` e posibil sa fie mai inalte decat partenerii!laughing
insa... fetele scunde e ok... da` nu sub 1, 50m

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Is mai dragute big grin Mult mai dragute!

cami
| cami explică:

@cloverblondina1998..."actorite" rolling on the floor -actrite- happy

| Marii a răspuns:

Eu sunt foarte inalta iar cand o fata mai scunda se pune langa mine mi se pare foarte haios laughing, dar nu am nimic cu ele, atata timp cat sunt de treaba chiar nu ma intereseaza inaltimea.
Sa fii scund nu-i o rusine, ele au noroc ca gasesc foarte repede un baiat mai inalt decat ele (pentru ca nu-i nimic ciudat ca fata sa fie scunda si baiatul mai inalt), dar una de 1.80 sa fie cu unul de 1.55 ar fi ciudat nu?
Fiecare e special chiar daca nu depaseste 1.60 happy

| buburuzAndreea a răspuns:

Mi se par foarte feminine! love struck Eu am 1.76 si imi doresc sa fi fost mai micuta uneori.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Ce treaba are inaltimea cu aspectul? Daca e foarte mica, trebuie sa lupte ca sa nu ramana "copilul" pentru toata viata. In rest... totul depinde de prietenul lor, daca el e mai inalt, iar ea e mai scunda, atunci e mai greu sa o sarute, si o sa il doara spatele de la aplecat. In rest... o tipa scunda poate sa fie la fel de buna ca un inalta.

| urbanghost a răspuns:

Eu nu ma uit la inaltimea unei fete atata timp cat imi place de ea si ma inteleg bine cu eahappy

| Lorenyk a răspuns:

Am o colega in clasa care este scunda si foarte slaba. toti baietii o plac. depinde felul ei de a fi, nu inaltimea

| Claudiu_7827 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea.winking

| okei a răspuns:

Hmm mereu cand vad o fata inalta si arata si bine ma intreb " Daca era mai scunda cum arata " ( presupun ca mica si grasuta ).
Imi plac mai mult fetele mai mici decat mine tongue

| 10011993 a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie s fii nici inalta, nici scundawinking. trebuie doar s ai un corp cu forme sh o fata frumoasawinking. daca la asta s m adauga sh o privire coplesitoare si un par minunat...cu atat m binewinking

| Chuck a răspuns:

Nu conteaza inaltimea (sa repet ideea). Conteaza proportia si Fitness-ul. Multe vedete, de gen feminin, de la Hollywood sunt scunde. De exemplu: Britney Spears (1.62 cm), Madonna (1.58 cm), Kyle Minogue (1.52 cm), Megan Fox - cea mai frumoasa femeie din lume, in urma sondajelor, are 1.63 cm.

Repet, nu conteaza inaltimea, conteaza caracterul si proportia.

| knnight a răspuns:

Imi plac fetele micute, deoarece nici eu nuss prea inaltbig grin

| eu_4161 a răspuns:

Pai... Ce au ele...Sunt diferite de noi? Nu. Potfi scunde dar frumoase, destepte, dragute...Nu coteaza marimea...In unele parti DA dar in acest caz NU... Poti fi chiar celebritati:catarete, actorite(scuze-cum se zice actor la feminin?), ETC.Nu conteaza cum arati daca te porti frumos cu toata lumea...
"In fond, ce e in in interior conteaza."Corect?

| adrian91 a răspuns:

Sunt cu mult mai dragute fetele mai scunde.
In orasul in care locuiesc acum sunt multe fete scunde si arata cu mult mai bine de cat cele inalte :* ^^ le ador foarte mult

| gabriel10 a răspuns:

Alea mai inalte de obicei is fitzoase....eu prefer pe alea mici ca-s mai de treaba..parerea mea!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mica, grasa si bondoacahee hee(pana la urma toate sunt dragute)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e scunda, adica pina-n 1, 75 e perfecta... perfecta pentru gustul meu, nu si pentru Virinel Columbeanu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea micute de statura sunt dragute si pot avea tot ce se poate la un corp frumos si slab (dar alea inalte pot ele sa au picioare frumoase ca si astea micute au daca sunt slabe, dar alea inalte nu ai sani (majoritatea au silicoane uitete la fotomadele)

| Wst_Talyda_1990 a răspuns:

Buna!
Care e problema cu inaltimea? Chiar conteaza asa de mult?

| mada96 a răspuns:

Cum spune si mari.laughing
eu practic voley si la 13 ani am 1, 73 big grin
mi se pare ciudat cand o prietena/colega mai mik ( adica 1.60 -1.55 ) se pune pe langa mine laughing

Un avantaj pentru cele inalte sunt si picioarele frumoase. stiu si cateva persoanewinking. ahh. modestia asta laughing