| tauruss a întrebat:

Ce parere aveti despre ROMTELECOM as vrea sa imi pun da nu sunt sigur daca sunt de incredere? FUNDA pentru un raspuns bun si sincer!

4 răspunsuri:
| jeffdragos a răspuns:

SALUTARE
Eu am internet, cablu si telefon fix de la ei, prima data vine sa dai cu 20-30 de lei in plus am uitat de ce, dar in fine
de 1 an il am si dupa parerea mea sunt de incredere

bafta

| xCristina2000x a răspuns:

Eu am internet, telefon fix si televiziune si pot sa zic ca sun t de incredere. happy

| LinaMadaL a răspuns:

Am fost abonata la ei, si sincer, clicknet, nu a fost asa de bun, acum sunt la rds am 100 mbps si se incarca foarte repede. Oricum cred ca depinde de fiecare pc in parte. Asta e parerea mea, nu as putea sa ma intorc la ei.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Romtelecom are servicii mult prea scumpe pentru ce pot face. Iti recomand RDS sau UPC. Daca e vorba de internet, si RDS-ul are fibra la tine in oras pune-ti fibra pentru ca UPC are toate sansele sa-ti faca probleme cu panaramele lor de modemuri.