| GreenNature03 a întrebat:

Ce parere aveti despre Joom? Este sigur si de incredere? Cu livrarea cum este?

5 răspunsuri:
| troleibuz a răspuns:

Mie mi-au ajuns mereu in 2 saptamani, surprinzator. Ma asteptam sa dureze mai mult. Dar produsele sunt de proasta calitate. Mi-au venit de multe ori cu defecte. Pentru chitibusuri merge

| 120bulevard a răspuns:

Aliexpress cu nas si mustata, ai grija ce iei, daca te tenteaza sa iei haine designer si iPhone 13 la 400 de lei tine cont ca e ultima cazatura din fabrica orezarilor contrafacatori. Livrarea e greoaie, intr-adevar, dar platesti mai putin pe niste prostii care le gasesti in Romania la pret quadriplu...

| sparklingqueen a răspuns:

E ok, este sigur si de incredere, dar ca wish si alte site-uri "made in china" sunt toate necalitative, dar pentru pret, sunt acceptabile.

| colosseum1337 a răspuns:

Este cam la fel ca AliExpress, dureaza si vreo 2 luni sa ajunga produsele happy