| ytzza a întrebat:

Ce parere aveti despre Spice-shopurile care sau deschis in romania? Ce efect au ingrasamintele de plante asupra oamenilor?

Răspuns Câştigător
| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Vrem mai multe spice'urirolling on the floor... ai dracu... dupa ce ca sunt 3-4 magazine. in oras,, le inchid si pe alea?:-l

5 răspunsuri:
| Majj a răspuns:

Pai un prieten a ajuns in coma datorita ierburilor de la spice shop.

| florinel_8849 a răspuns:

Efectele se arata la tv acum mai tarziu le vom intalni pe strada precum aurolacii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul meu e: p#s#-t# pe priza fa-ti analizele... sau mai degraba o trepanatie. Sau mai degraba invata lb romana inainte sa postezi ceva. E un business ca oricare altu. Nu cred ca e unu care sa intre intr-un spice sa nu stie la ce se baga. Plus, "se vede la stiri". Credeti ca aia chiar au fumat ceva? Surogate de heroina si cox la pret redus trase pe nas sau bagate la muschi / vena. S-au inchis cat sa isi faca inventar, sa scoata alte substante etnobotanice legale, se vor deschide din nou, vor muri alti pusti, se vor inchide etc. Cerc vicios ce se va inchide in momentul in care se va ajunge la singura concluzie pertinenta. Concluzia: Legalizati iarba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E praf.nu are marfa bunasad

| geo9308 a răspuns:

oh go on copilarii.marfa de ***winking