| Ayumha a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia C6? Poate are cineva, mie imi place asa cum arata in mare, dar mi-a spus cineva care nu a avut telefonlaughing dinasta ca nu este bun ca asa a auzit... acum astept raspunsuri de la cei care au sau au avut.big grin

2 răspunsuri:
| cataalecs96 a răspuns:

Pai daca ai bani eu te sfatuiesc sa til iei este foarte bun si in exterior si in interior are 16mii de culori, se aude tare, are 240mb, poti baga card in el pana la 16 gb, are 5mp, are procesor de 434 MHz iar touchscreen este rezistent eu l-am avut si am fost foarte multumit de el dar te sfatuiesc sa til iei simbian ca este mai bun

| Txaker a răspuns:

E bun telefonul sincer...am si eu acelasi telefon