| anonim_4396 a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa sterg un obiect/personaj dintr-un video? de ex.doi oameni se bat iar eu sa sterg unul iar celalalt sa se bata >>>>singur?funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu s-a inventat pana acum un asemenea program! Abia se reuseste sa stergi o persoana dintr-o poza(imagine statica) si locul ramas (acel vid)sa il umplii cu peisajul care era in spatele acelei persoane...dar intr-un film cum faci? persoana este in miscare!