| Gurgiu a întrebat:

Ce semnifica atunci cand visezi o fata pe care o placi iti face de mancare si ceri de sotie?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are exact acea semnificație.
Și mai are și alta.
Am citit într-o carte de specialitate ce spunea un schizofren ( mă scuzi, vorbesc despre el, nu despre tine).
Zicea așa. Mă bucur enorm, mi-a dat și de mâncare. Asta mă bucură enorm. Mă consideră un om viu. Poți să faci dragoste cu un cadavru, dar nu îi dai de mâncare.
Vezi câte interpretări educative se pot da la un vis.
Iar dacă ai visat acest vis la ea acasă, atunci așa se zice că vă vețo căsători sigur.
Nu rezultă cât o să dureze căsătoria, dar atât timp cât îți face de mâncare, ești pe drumul cel bun. Încă.

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca esti un lenes.

| danbnz a răspuns:

Esti obsedat si nu vrei sa-ti faci de mancare singur happy

| Gurgiu explică (pentru sadrian46):

Pei nu eram la ea acasa eram la un prieten si statea se uita la noi cand lucram si dupa ea a venit si mi-a zis ca mi face de mancare si eu am cerut o de sotie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Gurgiu):

Dacă se uita la voi, ăsta este un semn bun, eu zic să îi pove ei visul, să vezi ce zice.

| User23434 a răspuns:

Cum sa crezi ca visele inseamna ceva. Daca visele mele ar insemna ceva ai zice sa ar trebui sa ma aflu intr-un spital de nebuni.

| whatevernvm a răspuns:

Freud râde de voi din mormânt