| salata a întrebat:

Cand visezi pe cineva ca inviie ce semnifica?

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

In timp ce dormi subconstientul tau iti expune intamplari din timpul zilei sau de pe o perioada mai mare de timp in formatul in care este perceput de el, uneori diferit de constient. Nu vreau sa intru in detalii; ideea ar fi ca visele nu au legatura cu viitorul (ce o sa se intample). *parerea mea

| moonY a răspuns:

E un semn. urmatoarea noapte sa incui usa, asta dupa ce ai verificat sifonierul

| danut a răspuns:

Inseamna ca ai mancat greu si mult cu o seara anterioiara. happy
Subconstientul scoate la iveala in timpul somnului preocuparile de peste zi iar acestea ies mai in evidenta daca ai consumat o masa grea in seara anterioara, in rest...nimic decat o imaginatie bogata. Intradevar sunt cunoscute "visele profetice" dar aici este vorba de cu totul altceva, conditiile fiind neindeplinite (despre conditii poti afla studiind in amanunt si profunzime Biblia).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o sa iti mearga bine, de obicei cand visezi ciudatenii iti merge bine

| ndru a răspuns:

Poate se reincarneazalaughing glm