| wannabe a întrebat:

Ce sunt aceia blugi conici? Care e diferenta dintre blugii clasici si cei conici?

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Blugii conici sunt opusul celor evazati. Sunt stramti la zona gleznei, chiar pe forma piciorului. Incepand cu coapsa si coborand spre glezna devin din ce in ce mai stramti daca pot spune asa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da asa capiat si taran de nu stii ce ie aia blugi conici

| tia a răspuns:

Blugii conici sau pana sunt acei blugi care sunt stramti pe picior. Stramti pana jos, la talpa piciorului. Iar cei clasici, sunt blugii drepti, sunt drepti pe picior, nu sunt stramti. :d
Sper ca ai inteles.