| vampiresaresexy a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre LG GS290 Cookie Fresh si Samsung S3370? Am vazut multe pareri negative despre Cookie Fresh, dar inca nu ma pot hotari... poate ca cineva de aici stie mai multe?!

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*. Eu am Cookie Fresh si imi place mult. Bun, bateria ma tine cam 5 zile dar eu vorbesc mult la telefon cam 5 ore pe zi si ma si joc. Muzica se aude destul de bine, radioul merge fara casti, cum cer alte telefoane, camera este de 2 MP si mie mi se pare buna, are 3 display`e. Primul cu gaget-uri (ceas, calendar, etc), al doilea cu apelurile, cine te-a sunat ii apare un omuletz cu numele lui dedesubt si al 3`lea, tasta rapida, alegi tu 9 numere favorite.Alt lucru interesant este ca se poate conecta la boxe, deci daca vrei sa asculti o melodie care o ai in telefon si nu in calc, il conectezi si se aude in boxe.
Ai panou de dese, memento, "De facut", alarma [ foarte buna], editor filme, ora pe glob, convertor, conactare directa la Facebook, Twitter si My Space, portal Google, memoria telefonului 31 M si suporta card pana la 16 GB, mi se pare ok, il recomand :*

2 răspunsuri:
| JuliaDYankee a răspuns:

Am avut si eu optiunea sa-mi iau un LG cookie fresh insa am refuzat si mi s-a spus ca nu e excelent. s3370 e un fel de corby cu 3g si daca e sa semene cu corby nu-l prea tine bateria.3g ul e bun pentru net.nici la LG bateria nu tine mai mult de 1 zi insa nu e 3g.tu decizi

| Danatsii a răspuns:

Hei.batting eyelashes Eu am Samsung s 3370. big grin sunt multumitha de el! ascult toata ziua muzica pe el si fac poze! Deci bateria pe mine ma tssine `. 4 zille. `! happy Deci. :] Ti.l rec0mand.>big grin