| Mariamariaaa a întrebat:

Ce trebuie sa apelez sa pot transfera credit de pe abonamentul Orange?big grin *100# am incercat dar nu am reusit. multumesc

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Transferul de credit este posibil doar pentru cartele PrePay. Nu poti transfera credit de pe un abonament Orange. Poti insa sa iti reincarci cartela de pe un abonament Orange, fie prin appel la *100# fie daca exista un cont online activ pe numarul cu abonament.
Iata aici mai multe detalii despre aceste servicii : http://www.orange.ro/prepay/transfer-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| Niiiicu a răspuns:

Nu poti transfera credit decat de pe cartele pe cartele nu si de pe abonamentwinking

| i0ana a răspuns:

Poti incarca o cartela pre pay de pe abonament. Incearca *100# ar trebui sa mearga, daca nu incearca 411. Succes!