| Decebalul a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa am mai multi prieteni pe Dragon City de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Afinuța a răspuns:

Trebuie sa ai multi prieteni (pe facebook) care joaca si ei dragon city. De exemplu eu am vreo 113 care joaca. Sau poti sa le trimiti invitatii...

3 răspunsuri:
| MariusGomoi a răspuns:

Pai mare lucru nu cred ca poti face din moment ce prietenii tai nu se joaca acel joc, ce poti sa faci e sa le trimiti la toti cerere pentru joc si atunci o sa vezi care se vor juca si care nu

| Nesocotita8 a răspuns:

Pai invita-i

| LoreNaMary1997 a răspuns:

Ca sa ai mai multi prieteni pe Dragon City, in primul rand trebuie sa ai multi prieteni pe facebook si sa le trimiti invitatii.