| maryantheboss1 a întrebat:

Ce trebuie sa faca steaua sa se califice in champions legue in prezent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem deja in etaapa a 7-a Steaua nu sta prea bine Are nevoie de cateva victori si egaluri poate si cate o infrangere returu conteaza cel mai mult acolo trebuie sa dea Steaua lovitura!

7 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Sa isi schimbe patronul

| Remus82 a răspuns:

Sa joace bine.

| francesca89 a răspuns:

N'are cum.

| Dragoselgwns a răspuns:

Sa Castiga Europa League sau sa castige la anul Locul 1 sau 2 in Campionat funda?

Răspuns utilizator avertizat
| heisenberg a răspuns:

Sa-si schimbe patronul, in primul rand. Apoi, peste cativa ani, sa ia campionatul sau sa castige europa league. Desi nici cu luatul campionatului nu stii ce sa mai zici. Uita-te la dinamo, de exemplu. Au luat campionatul, s-au pregatit pentru liga campionilor dar tot n-a fost destul ca sa ajunga si ei sa joace in cea mai importanta competitie europeana pentru cluburi. S-a dus Tot steaua de pe locul 2...