| costel121 a întrebat:

Ce ziceti de acest laptop?
RAM:4 Gb DDR3
Placa video: 1Gb GeForce
Hard Disk:500Gb
Procesor:2.33Ghz
Display: 15,6 inch
Ce ziceti?

20 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Mai bine spune modelul, e cam greu sa iti faci o parere doar din atat. Nu ai specificat ce procesor este, ce placa video este, ce rpm are hardul, buffer-ul etc

| G3og3org3 a răspuns:

Daca avea 3 ghz sau mai mult era un laptop perfect dar si asa este destul de bun.App iti recomand windows 7 in niciun caz Vista

| costel121 explică (pentru G3og3org3):

Nu mai stiu sigur cat are procesor intre 2.33 si 2.66

| costel121 explică:

Ce windows ziceti sa pun?

| bqris a răspuns:

Cati biti sunt pe placa video?

| bqris a răspuns:

Este un laptop destul de bun atunci.

| florentin7_1542 a răspuns:

Ee foarte bun doamne eu am doar 1 Gb RAM si am pc

| Daneiulian a răspuns:

Pai frate ii bun laptopu dar nu prea iti recomand windows 7 la el ca merge nasolstraight face mai bun ii xp sau windows8(2012 versiunea finala)

| costel121 explică (pentru Daneiulian):

As pune xp cu fata de vista

| G3og3org3 a răspuns (pentru costel121):

Nu pune xp pe laptop! Pune 7.

| costel121 explică (pentru G3og3org3):

De ce?

| OvidyuNicu a răspuns:

Procesorul Dual 2. 33Ghz! nu are cum sa nu fie cel putin dual!big grin

| Lupan7 a răspuns:

Pare bun. Merge

| MadrYx a răspuns:

Foarte bun, si sunt convins ca e si scumpisor...
Insa 4 GB memoria RAM folosind DDR3 si o placa video GeForce de 1 GB fac laptopul sa fie foarte bun.

| costel121 explică (pentru MadrYx):

Cuc e ajuta daca e DDR3 sau DDR2 te rog sa imi explici caci nu inteleg

| MadrYx a răspuns (pentru costel121):

Ajuta foarte mult, pentru ca daca vrei sa iti imbunatatesti memoria RAM, gasesti diverse memorii, insa pentru DDR3 gasesti intre 516 MB si 3 GB, precum si la DDR2, insa diferenta o face numarul de decizii pe care le poti lua cu vedere la memorie, in cazul placii DDR3.cu alte cuvinte, ai mai multe optini.

| Petras1254 a răspuns:

E bunicel