| Skrillex9000 a întrebat:

Ce ziceti ii bun telefonul asta : http://www.emag.ro/......DP1CXBBBM/ vreau sa il cumpar, are android, are WI-FI?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are Android si asta puteai sa o vezi si tu daca citeai caracteristicile. Totacolo scrie "Tehnologie wireless:
802.11 b/g/n". Asta inseamna tehnologie fara fir deci WiFi.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Toate telefoanele cu Android au Wi-fi! Si da are android. In legatura cu "daca e bun" pai sa stii ca acum trebuie sa fie minim procesor 1ghz si ram la fel 1ghz. pe scurt este bunicel iar daca e primul tau android este bun telefonul.

| LTAA a răspuns:

Poti sa il cumperi. Daca nu iti place, il poti returna in maxim 30 de zile de la data achizitiei si iti cumperi altceva.