| Onutsu a întrebat:

Ceau.care stie cum imi pot face un ip dinamic? am auzit ca se poate. vreau sa imi fac ip dinamic pentru ca sa il folosesc la mai multe chestii.[creez server cs 1.6. s. a...]] tongue care ma ajuta? dau si bani daca e tongue id : onutsu_93. multumesc mult.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati aici super joc RPG online http://www.mafiacreator.ro/CartierPantelimon

| MoSu0980 a răspuns:

E mai bine sa faci sv de cs 1.6 cu ip static. Eu am ip dinamic si doresc sa mi-l schimb in static pentru a face sv de cs.

| firstmentor a răspuns:

La ce vrei sa folosesti ip dinamic? poti configura calculatorul tau pentru a aloca ip dinamic la lan

| aLeXuTzZu_5850 a răspuns:

Nu stiu