| godhas a întrebat:

Cei care ati folosit posta atlassib, am si eu o intrebare, coletul il aduce acasa sau trebuie sa te duci la sediul lor sa il ridici? Si te suna ei in momentul cand ajunge sau trebuie sa suni tu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie mers la sediul postei lor. De regula anunta dar, nu este rau sa verifici daca stii cam cind trebuie sa ajunga.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper ca ai avut ce ai dorit, in pachet.

| didi2802 a răspuns:

Eu de obicei trebuie sa merg la sediu, si imi trimit mesaj pe telefon cand ajunge.